Jak ustalić wielkość majątku danej osoby?

Jak ustalić wielkość majątku danej osoby?

Wiele osób stara się ukryć majątek przed bliskimi, krewnymi i partnerami biznesowymi, obawiając się, że aktywa zostaną zabrane w związku z rozwodem, podziałem majątku lub na poczet spłaty zobowiązań finansowych.

Aktywa mogą być również ukryte ze względów podatkowych lub innych motywów finansowych. Obecnie firmy i osoby prywatne mogą skorzystać z usług biur detektywistycznych w celu ustalenia profilu finansowego osoby lub podmiotu, dzięki czemu rozliczenie jest uczciwe. Śledzenie i monitorowanie ukrytych aktywów opiera się na dokładnym planowaniu i szczegółowym wstępnym dochodzeniu.

Jak ustalić wielkość majątku danej osoby?

Coraz częściej korzystamy z usług prywatnych detektywów

Raporty prywatnych detektywów mogą być wykorzystywane do lokalizowania aktywów finansowych lub fizycznych oraz dostarczania dowodów własności, inwestycji, przejęć i partnerstw. Informacje te pomogą ustalić, czy podmiot ma cokolwiek wartościowego przed rozpoczęciem kosztownego postępowania sądowego w celu odzyskania mienia lub funduszy. Wiele osób próbuje ukryć swoje aktywa, dlatego ustalenia majątkowe są powszechnie zlecane prywatnym detektywom. Mogą to zrobić, ponieważ obawiają się, że majątek zostanie przejęty w ramach ugody w sprawie separacji lub rozwodu, lub ponieważ obawiają się, że wspólnicy biznesowi lub pożyczkodawcy mogą mieć do nich roszczenie w przypadku likwidacji ich firmy.

Bez względu na przyczynę, czasami w rezultacie rodzina zaczyna podejrzewać, że gdzieś istnieją aktywa, do których ma prawo, ale nie wiedzą, jak je znaleźć. Prywatny detektyw Warszawa może nam pomóc namierzyć ukryty majątek małżonka czy partnera biznesowego. Możesz wynająć prywatnego detektywa i skorzystać z usługi ustalenia majątkowego, aby dowiedzieć się prawdy. Również kiedy podejrzewamy małżonka czy partnera o zdradę lub nieuczciwość, możemy skorzystać z usług biura detektywistycznego, które ustali fakty, dostarczy nam dowody, dzięki czemu będziemy wiedzieli, jakie podjąć wobec takiej osoby działania.

Legalnie zdobyte dowody, jakie dostarczy nam prywatny Detektyw, mogą być z powodzeniem wykorzystane w sądzie, detektyw może również zostać powołany jako świadek i zeznawać oraz przedstawić zdobyte informacje.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

[email protected]