Sposób na sfinansowanie mieszkania

Sposób na sfinansowanie mieszkania

Wiele osób kieruje się reklamami przy wyborze kredytów. Problem polega na tym, że tam na dole jest informacja o tym, co tak naprawdę otrzymujmy i ile ma nas to kosztować.

Niestety czas na przeczytanie jest bardzo krótki i można jedynie zerknąć, ale nie zapoznać się z tym, co tam się znajduje.
W takiej sytuacji idziemy do banku i nagle okazuje się, że ten super kredyt nie jest aż tak super i że koszty dodatkowe są bardzo wysokie. Może i oprocentowanie jest niskie, ale są jeszcze prowizje, ubezpieczenia i nagle rata kredytu robi się o połowę większa niż to było na reklamie. Jeśli chcemy zaoszczędzić czasu i nerwów to nie pozostaje nam nic innego jak udać się do doradcy finansowego.

Wystarczy tylko wspomnieć, że jeśli chodzi o kredyty hipoteczne do doradca finansowy ma możliwość wyliczenia ich w kilkanaście minut z trzydziestu banków. To wszystko robi na miejsce i wiemy czy bank nam da kredyt czy nie. Dokładnie tak samo będzie to działać, jeśli chodzi o kredyt gotówkowy. Doradca finansowy jest do tego najlepszy, a jeśli chodzi o kredyt to my nic mu nie płacimy. Gdybyśmy podjęli decyzje, że wybieramy bank, który doradca finansowy poleca to wtedy ten bank płaci mu prowizje, która jest odgórnie ustalona.

 

Wizyta u doradcy finansowego

Umawiamy się wcześniej, dowiadujemy się, z jakimi dokumentami trzeba przyjść i idziemy. Na miejscu wszystkiego się dowiemy i będziemy wiedzieć czy coś uzyskamy czy nie. Sytuacje bywają bardzo różne i jeśli nasza zdolność kredytowa jest zbyt mała to banki nie będą chciały z nami rozmawiać.  Dla banków najważniejsze jest spłacanie rat w terminie, a to wiąże się z wypłacalnością i wystarczająco dużymi dochodami. Osoby chcące pójść do doradcy finansowego powinny odwiedzić google i sobie wszystko dokładnie poczytać.  Wybierając tego doradcę finansowego postępujemy właściwie i na pewno się o tym przekonamy. Jest bardzo dobrze przygotowany i bardzo dobrze obeznany, co przekłada się na jego usługi, które są na bardzo wysokim poziomie.