Proste sposoby na wyróżnienie uśmiechu

Proste sposoby na wyróżnienie uśmiechu

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że wiele popularnych artykułów gospodarstwa domowego jest tak samo dobry w wybielaniu zębów, jak zabiegi chemiczne.

Potencjalnie korzystanie z tych metod mogłoby być dużo tańsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz znaleźć więcej informacji.Staraj się unikać wody z dodanym fluorem lub pasty do zębów zawierającej fluor. Ostatnie doniesienia wykazały, że fluor może przebarwiać i odbarwiać zęby. Jeśli masz w domu dostęp tylko do wody z dodatkiem fluoru, poszukaj filtra lub rozważ picie wody z butelek, o ile nie zawiera ona również fluoru.Używaj płynu do płukania ust oszczędnie, ponieważ może powodować przebarwienia zębów. Wiele płynów do płukania ust zawiera alkohol lub inne chemikalia powodujące plamy. Mogą one również zostać wchłonięte do tkanek miękkich w jamie ustnej pod językiem i do systemu. Jeśli możesz ich całkowicie uniknąć, jest to lepsza opcja.Stosując dostępne bez recepty produkty do wybielania zębów, należy uważnie przeczytać i przestrzegać instrukcji. Nie pozostawiaj pasków ani żelu dłużej niż nakazują instrukcje, ponieważ może to prowadzić do owrzodzeń i problemów w jamie ustnej. Unikaj picia lub jedzenia kwaśnych pokarmów lub napojów przez kilka godzin po zabiegu.Jeśli Twoje zęby są szare, być może będziesz musiał zmienić rodzaj używanego systemu wybielania zębów. Potrzeba więcej niż jednego zabiegu, aby zęby powróciły do ​​pełnej bieli, szczególnie jeśli są mocno przebarwione.Jednym z najszybszych sposobów na uzyskanie perłowo białych zębów jest użycie elektrycznej szczoteczki do zębów. Te szczoteczki do zębów są bardzo polecane przez wielu dentystów, ponieważ usuwają więcej płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki do zębów. Inne korzyści wynikające z używania elektrycznej szczoteczki do zębów to lepsza ochrona przed próchnicą i zapaleniem dziąseł.Dwa wspaniałe owoce, które pomogą Ci naturalnie wybielić zęby, to gruszki i jabłka. Proste sposoby na wyróżnienie uśmiechu

Po zjedzeniu oba te owoce wytwarzają dużą ilość śliny.

Dodatkowa ślina pomaga oczyścić przebarwione zęby. Dlatego następnym razem, gdy będziesz szukał zdrowej przekąski, wybierz taką, która również wybieli Twoje zęby!Jeśli stosujesz kurację nadtlenkową, aby zachować piękny uśmiech, musisz się upewnić, że nie przesadzisz. Zabiegi te należy stosować raz na 6 do 8 miesięcy. Więcej może spowodować uszkodzenie dziąseł i zębów.Jeśli potrzebujesz teraz bielszego uśmiechu, natychmiast udaj się do lekarza. Większość przebarwień powierzchniowych ma głębsze przyczyny. Pominięcie konsultacji z dentystą może negatywnie wpłynąć na usta i uśmiech. Zrób mądrą rzecz i porozmawiaj ze swoim dentystą o swoim planie wybielania zębów.Kilka firm dentystycznych sprzedaje obecnie różne rodzaje pasków do umieszczania w jamie ustnej i wspomagania wybielania. To w rzeczywistości jeden z najlepszych sposobów na poprawę uśmiechu poza zabiegiem medycznym. Chociaż mogą być nieco drogie, są dość skuteczne i mogą bardzo pomóc.Nie zniechęcaj się, jeśli kolor Twoich zębów nie wyjdzie dokładnie tak, jak byś chciał. Zawsze możesz wykonać drugą rundę leczenia i zwykle zajmuje to trochę czasu, zanim zaczniesz widzieć realistyczne wyniki, bez względu na rodzaj schematu lub produktów, których używasz.Podsumowując, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby wybielić zęby, ao niektórych z nich być może nigdy nie słyszałeś. Mam nadzieję, że ta informacja była dla Ciebie pouczająca i korzystna. Śmiało, podaj wskazówki i sugestie, że dostałeś strzał, i zobacz, jak dobrze działają.