Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda redukcji owłosienia na ciele

Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda redukcji owłosienia na ciele

Depilacja laserowa jest metodą praktycznie bezbolesną w porównaniu z depilatorami elektrycznymi czy woskowaniem.

Zamiast okrzyków bólu podczas zrywania wosku ze skóry będziesz spokojna i zrelaksowana i będziesz czuć się komfortowo w gabinecie zabiegowym, podczas gdy lekarz lub kosmetyczka delikatnie ogrzewa skórę za pomocą ręcznego urządzenia emitującego światło lasera. Włoski są usunięte, a skóra jest gładka i prawie nie odczuwa się pieczenia czy kłucia podczas zabiegu, ponieważ dodatkowo można użyć żelu chłodzącego lub nakładki na laser. Po co tracić cenne minuty każdego dnia na wyrywanie pęsetą i golenie, kiedy nieestetyczne owłosienie można łatwo, komfortowo i z długotrwałym efektem usunąć w gabinecie medycyny estetycznej, poddając się laserowej depilacji. Regularnie przeprowadzane sesje depilacji laserowej co kilka tygodni, w zależności od tego, czy poddajesz się zabiegowi na twarz czy ciało, możesz trwale zredukować odrastanie włosów o 80 procent. Oznacza to, że pomiędzy zabiegami będziesz golić się coraz rzadziej. Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda redukcji owłosienia na ciele

Depilacja laserowa jest nie tylko jedną z najskuteczniejszych i bezbolesnych metod usuwania zbędnego owłosienia na świecie, ale ma również doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa.

Chociaż w trakcie trwania zabiegu można odczuwać lekkie pieczenie czy kłucie, nie musisz stosować żadnego środka znieczulającego, chyba że masz naprawdę niski próg bólu. Żel znieczulający i chłodzący to wszystko, czego potrzeba do zabiegu. Dodatkowo po każdej sesji odrasta coraz mniej włosków, i są one słabsze, cieńsze i jaśniejsze. Przed umówieniem się na zabieg warto skorzystać z konsultacji z lekarzem, aby wykonać analizę skóry dowiedzieć się, czy ta metoda depilacji jest dla nas odpowiednia. Trzeba również wykonać test, aby wyeliminować ryzyko pojawienia się reakcji niepożądanych. Na stronie https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lodz/ znajdziesz gabinet oferujący depilację laserowa w Łodzi. W dniu zabiegu należy ogolić obszar ciała, który ma być wystawiony na działanie lasera. Oczyszcza się ten obszar i nakłada żel znieczulający przed użyciem ręcznego urządzenia, które dostarczy światło laserowe przeznaczone do niszczenia aktywnych mieszków włosowych. Skórę dodatkowo zabezpiecza się specjalną nakładką chłodzącą, aby zapobiec ewentualnym podrażnieniom i oparzeniom.