Jakie zabawki będą odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Jakie zabawki będą odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Inwestycja w wytrzymałą, wysokiej jakości, otwartą zabawkę może początkowo kosztować nieco więcej, ale będzie ona trwać dłużej i będzie rosła wraz z rozwojem dziecka.

Zabawa z zabawkami otwartymi nie słabnie z biegiem lat, ale jest po prostu wymyślana na nowo przez dzieci i dostosowywana do ich potrzeb. Szukając idealnego prezentu, upewnij się, że zabawka jest bezpieczna i odpowiednia do wieku dziecka. Kiedy już to ustalisz, oceń potencjalną zabawę i pamiętaj, że na im więcej sposobów dziecko może bawić się zabawką, tym więcej się nauczy.

Jakie zabawki będą odpowiednie dla dzieci w każdym wieku

Little dutch to zabawki, które uczą

Zbudowanie i zburzenie małej wieżyczki z klocków w wieku 2 lat może nauczyć dziecko kształtów, jednocześnie pomagając jej rozwijać zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową i zręczność. Budowanie i burzenie dużej wieży z klocków w wieku 4 lat uczy dziecko umiejętności matematycznych, fizycznych i ścisłych, wytrwałości i koordynacji ręka-oko. Zachęca go również do współpracy z innymi osobami przy rozwiązywaniu problemów. Dzieci są z natury ciekawskie i dociekliwe. Chcą się uczyć, odkrywać, wszystko zrozumieć i wymyślić sposoby na rozwiązanie problemów. Posiadanie zabawek edukacyjnych oraz takich, którymi można się dowolnie bawić, pozwala dziecku właśnie to zrobić.

Jednym z najlepszych prezentów, jakie możesz dać dziecku z dowolnej okazji, jest książka. Książki dają dzieciom kontekst do otaczającego ich świata, jednocześnie otwierając przed nimi nowe światy. Książki mogą ekscytować i motywować dzieci do próbowania nowych rzeczy i poznawania otaczającego ich świata. Postacie i fabuły pomagają również rozwijać kreatywność u małych dzieci. Proste zabawki pomagają dzieciom odkrywać magię podczas zabawy i nie polegają na technologii, aby zapewnić rozrywkę, ale dodatkowo wzmacniają przekonanie, że mniej znaczy więcej.

Tego typu zabawki Little dutch są świetne, ponieważ rosną razem z dzieckiem. Twoje dziecko jest w stanie rozwijać się, ponieważ jest w stanie poszerzyć swoją zabawę. Dzieci stają się w ten sposób bardziej kreatywne, intuicyjne i bardziej skoncentrowane na swojej zabawie oraz nauce nowych rzeczy. Otwarte zabawki zapewniają dzieciom możliwość rozwoju pewności siebie, ponieważ pozwalają dziecku wykorzystać swoje zdolności poznawcze do realizowania własnych pomysłów na zabawę.