Menedżer Allegro – sposób na łatwe zarządzanie sklepem online

Menedżer Allegro – sposób na łatwe zarządzanie sklepem online

Na rynku istnieje wiele platform sprzedażowych umożliwiających nie tylko wystawianie własnych przedmiotów przez klientów indywidualnych, ale także integrację działań witryny ze sklepami internetowymi prowadzonymi na potrzeby firmy. Jedną z najpopularniejszych stron internetowych oferujących sprzedaż w naszym kraju jest serwis Allegro.

Mimo że od lat cieszy się dużą popularnością, cały czas wdraża nowe udoskonalenia, które przyciągają potencjalnych odbiorców, szukających ciekawych towarów oraz przedsiębiorców, którzy z chęcią korzystają z możliwości poszerzenia swojej działalności o nowe kanały sprzedaży. 

Wykorzystanie dostępnych narzędzi w celu usprawnienia procesu sprzedaży

Jednym z efektów udostępnienia towaru na zewnętrznej platformie sprzedażowej jest gwałtowny wzrost sprzedaży, a co za tym idzie konieczność poświęcenia większej ilości czasu i zatrudnienia dodatkowych pracowników w celu obsługi każdego klienta. W takim przypadku warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje system Apilo (daw.ErpBox) – zobacz stronę. Narzędzie pozwala na pełną automatyzację wykonywania większości działań, dzięki czemu czas poświęcony na realizację poszczególnych zamówień skraca się do minimum. Co więcej, wprowadzona opcja Menedżer Allegro umożliwia automatyczne zarządzanie wystawionymi aukcjami, redukując konieczność ręcznego wprowadzania danych. Wykorzystaj dostępne narzędzia, optymalizuj sprzedaż i wkrocz w strefę VIP dla najlepszych przedsiębiorców, aby korzystać z nowych rabatów oraz okazji wprowadzonych przez serwis.

Wdrożenie opcji menedżer Allegro i dołączenie do specjalnej strefy Allegro pozwala na:

  • Uzyskanie 20% rabatu transakcyjnego obliczanego z prowizji sprzedaży 
  • Uzyskanie dodatkowego 5% rabatu dla nowych partnerów w pierwszym kwartale

Otrzymanie rabatów z tytułu prowadzenia firmy jest udostępnione dla wszystkich przedsiębiorców, którzy skorzystali z możliwości sprzedażowych Allegro i utrzymują stałą współpracę przez okres co najmniej 6 miesięcy. Na podstawie wyników sprzedaży wyliczona zostaje dynamika bazowa firmy, dzięki której, naliczane są profity względem użytkownika wystawiającego towar. 

Wykorzystanie potencjału sprzedażowego

Rozwiązanie, jakie proponuje platforma Apilo (daw.ErpBox) w postaci opcji menedżer Allegro pozwala na wdrożenie całkiem nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie satysfakcji każdego klienta. Ta bowiem przekłada się na sprzedaż, która odgrywa istotną rolę w końcowych wynikach branych pod uwagę w programie serwisu aukcyjnego.