Dopasuj się łatwo, postępując zgodnie z tymi wskazówkami

Dopasuj się łatwo, postępując zgodnie z tymi wskazówkami

Łatwo zagubić się w stale powiększającej się gamie suplementów fitness, które są oferowane potencjalnym kulturystom.

Od białka serwatkowego po mleko mięśniowe, tabletki tranu z wątroby dorsza po sterydy anaboliczne, trudno jest zrozumieć dokładną biochemię każdego substratu. Zdezorientowany? Zamieszanie jest nie tylko oczekiwane, ale i sprzedawane. Ten artykuł pomoże krnąbrnemu laikowi zrozumieć przynajmniej kilka podstawowych molekuł schlebianych społeczeństwu.Jeśli chodzi o fitness, nie stosuj podejścia „wszystko albo nic”. Nawet jeśli nie możesz zmieścić się w trzydzieści minut ćwiczeń każdego dnia, nie oznacza to, że nie powinieneś w ogóle zawracać sobie głowy próbami. Nawet jeśli możesz zdobyć swoje trzydzieści minut tylko raz w tygodniu, to lepsze to niż nic. W miarę upływu czasu zawsze możesz pracować do większej liczby treningów.Jednym ze sposobów na zmaksymalizowanie rutyny fitness jest trening z przyjacielem. Pomoże to w pozytywnym myśleniu, a także pomoże popchnąć cię dalej, niż mógłbyś pójść inaczej. Ludzie zazwyczaj mają charakter konkurencyjny. To doda Twoim treningom koleżeństwa i rywalizacji.Podczas gdy większość ludzi nie ma basenów na swoim podwórku, pływanie jest jedną z najlepszych form ćwiczeń. Jest o wiele bardziej skuteczny niż chodzenie i jest na równi z bieganiem lub bieganiem, w zależności od tempa. Dołączenie do lokalnego klubu pływackiego lub YMCA to najlepszy sposób na uzyskanie dostępu do basenu.Trening do maratonu nie może być łatwym zadaniem. Spróbuj ustalić małe cele do osiągnięcia każdego tygodnia, które ostatecznie prowadzą do biegania lub chodzenia w maratonie na 5 km. Niektórym pokonanie tego dystansu wymaga niewielkiego wysiłku, ale dla innych może to przypominać wspinaczkę na Mount Everest. Chodź codziennie na małe spacery lub biegi i staraj się posuwać się coraz dalej w każdym tygodniu.Wbrew temu, co mówią o tym niektórzy, nie ćwicz na pusty żołądek. Potrzebujesz paliwa, aby ćwiczyć, a także aby uniknąć omdlenia, co może być niebezpieczne. Nawet coś małego, jak owoce i jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, może znacznie zmienić Twój codzienny trening.Jeśli próbujesz ćwiczyć martwy ciąg i chcesz chronić swoje stawy, głównie kolana, nigdy nie powinieneś maksymalizować ciężaru, który podnosisz. Dopasuj się łatwo, postępując zgodnie z tymi wskazówkami

Próba podniesienia zbyt dużego ciężaru spowoduje podskakiwanie i szarpanie podczas podnoszenia, a to może łatwo uszkodzić kolana i inne stawy.

Zmniejszenie ciężaru pomaga w zmniejszeniu ciężaru stawów.Nie martw się tym. Kolarstwo to kolejny świetny trening całego ciała. Jazda na rowerze do pracy jest niedroga, przyjemna i jest świetnym wzmacniaczem fitness, który może zrobić prawie każdy. Dojazd do pracy o długości 5 mil powinien odpowiadać około 30-minutowej przejażdżce rowerem. Ponieważ jest to podróż w obie strony, zyskujesz podwójną korzyść: godzinę ćwiczeń fitness.Wraz z wiekiem konieczne jest ćwiczenie mózgu i ciała, aby utrzymać je w dobrej kondycji. Granie w gry słowne i ćwiczenia pamięciowe poprawią umysł i zapobiegną demencji lub innym chorobom pamięci, takim jak choroba Alzheimera. Na przykład podczas spaceru zwróć uwagę na pięć niebieskich przedmiotów, a po powrocie do domu postaraj się je przywołać.Naprawdę dobrym sposobem na poprawę kondycji jest rozpoczęcie używania wolnych ciężarów na siłowni. Wiele osób boi się wolnych ciężarów i ma tendencję do trzymania się maszyn. Wolne ciężary są lepsze niż maszyny, ponieważ wykorzystują więcej włókien mięśniowych. Tylko upewnij się, że wiesz, jak prawidłowo wykonywać wyciągi.Istnieje wiele sposobów na utrzymanie formy, a suplementy mogą pomóc. Najlepszym sposobem jest spożywanie odpowiedniej żywności, aby uniknąć zamieszania, co może pomóc. Mamy nadzieję, że nauczyłeś się kilku rzeczy z tego artykułu i możesz być nieco bardziej pewny tego, czego potrzeba, aby zadbać o formę.

Posted in Bez kategorii