Urlop w Zakopanem

Urlop w Zakopanem

Spędzenie urlopu w Zakopanem to bardzo dobry pomysł. Można wykorzystać urlop latem jak i zimą. Zakopane ma taką zaletę, że o każdej porze roku jest piękne. Znajdziemy tam bardzo dużo atrakcji, które pozwolą nam miło spędzić czas.

Zjemy pyszne dania w karczmach. Napijemy się dobrego piwa i wina, a przy okazji będzie można potańczyć przy góralskiej kapeli. Nigdzie nie znajdziemy tak klimatycznych restauracji i karczm, dlatego warto się tam wybrać. Najlepiej znaleźć karczmę na Krupówkach. To wyjątkowa ulica, która jest bardzo długa. Na niej można znaleźć wiele atrakcji Zakopanego. Jeśli mamy tyle siły i czasu to można udać się na sam koniec Krupówek gdzie znajduje się podnóże Gubałówki.

Można oczywiście skorzystać z tego, co znajduje się niżej zanim wjedziemy na jej szczyt. Możemy korzystać z basenów, źródeł termalnych a w okresie zimowym można kibicować naszym skoczkom. Można również sprawdzić się w labiryncie wykonamy z lodu. Ta ostatnia atrakcja to hit ostatniej zimy i na pewno w przyszłym roku również powstanie, bo miasto na tym bardzo dużo zarabia.


Mały domek

Jeśli chcemy spędzić miło czas w Zakopanem to trzeba będzie znaleźć nocleg, który idealnie nam pasuje. Może Szałas Pod Gubałówką będzie dobrym rozwiązaniem? Powierzchnia domku to dwadzieścia pięć metrów. Cztery osoby będą mogły się tam zmieścić i to spać w naprawdę komfortowych warunkach. Te osoby, które będą spały na górze na antresoli mogą skorzystać z okna, które się tam znajduje. Przez okno można podziwiać piękne góry, a zatem warto sobie to miejsce do spania zarezerwować. Domek jest luksusowe wyposażony, ma ogrzewanie podłogowe i to wszystko, co jest nam potrzebne żeby miło spędzić urlop. Szałas można zobaczyć na domki Zakopane. Cena za cały domek jest bardzo przystępna, dlatego nie jest łatwo znaleźć wolny termin w tym pięknym miejscu. Zabierzmy ze sobą rodzinę albo znajomych. Każdy, kto pojawia się w tym domu ma miłe wspomnienia, dlatego i my możemy bardzo szybko do tych osób dołączyć.