Allegro Paczka w RUCHu – najkorzystniejsze opcje dostawy

Allegro Paczka w RUCHu – najkorzystniejsze opcje dostawy

W branży e-commerce sprawna obsługa klienta stanowi jedną z kluczowych kwestii w osiągnięciu sprzedażowego sukcesu. Prowadzenie sklepu w Internecie znacznie różni się od tradycyjnego handlu, dlatego można stwierdzić, że ten sektor rynku rządzi się swoimi własnymi zasadami. Aby zadowolić klienta, należy sprostać jego oczekiwaniom, co zazwyczaj sprowadza się do korzystania z najnowocześniejszych i najwygodniejszych dla konsumenta rozwiązań.

Bardzo istotna w sprzedaży jest zatem wysyłka, gdyż często stanowi jeszcze bardziej istotne kryterium, niż sama cena produktu. Nie można zapomnieć też, że klient lubi mieć wybór – im więcej opcji dostarczenia produktu sklep jest mu w stanie zaoferować, tym lepiej!

Nowoczesne opcje dostawy na Allegro – o czym pamiętać musi sprzedawca?

Współpraca Allegro z kioskami RUCHu udostępniła klientom tego serwisu niezwykle szybkie i wygodne rozwiązanie w dostawie zamówionego towaru. Tak zwana Allegro Paczka w RUCHu polega na możliwości nadawania oraz odbierania paczek w kioskach tej sieci, która obejmuje ponad 2500 takich punktów w całym kraju. Dużą zaletą kiosków RUCHu jest ich dostępność – znaleźć można je zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, dzięki czemu zdecydowana większość klientów nie będzie miała problemów z dotarciem do nich.

Sprzedawca musi mieć jednak na uwadze to, że wzbogacanie swojego sklepu o nowe funkcje wiąże się także z koniecznością usprawniania jego obsługi. W tym celu najlepiej skorzystać z wyspecjalizowanego oprogramowania, które cały ten proces uczyni znacznie szybszym, wygodniejszym i bardziej wydajnym. Doskonałym wyborem z pewnością będzie system ErpBox, który jest świetnie dostosowany do potrzeb nowoczesnego sprzedawcy internetowego – sprawdź.

ErpBox a Allegro Paczka w RUCHu – na jakie korzyści można liczyć w ramach integracji?

Warto przybliżyć sobie konkretne zalety systemu ErpBox oraz jego integracji z Allegro i dostępnymi tam opcjami wysyłki. Program ten jest w stanie zapewnić następujące możliwości:

  •  wysyłanie przesyłek,

  • pobieranie etykiet,

  • generowanie protokołu nadania.

  • Pobieranie etykiet.

Co więcej, Allegro Paczka w RUCHu to nie koniec integracji dostępnych w ramach ErpBox. Z opcji też można korzystać także w przypadku innych kanałów sprzedaży, takich jak popularny eBay czy wkraczający na polski rynek Amazon. Dotyczy to także sklepów internetowych opartych na PrestaShop, Magento i nie tylko. ErpBox wyróżnia się szerokim zakresem możliwości, które są ciągle poszerzane o nowe, przydatne funkcje.

Najlepsze rozwiązanie dla internetowego sprzedawcy – jak lepiej poznać ErpBox?

Jako jedno z najlepszych narzędzi e-commerce na rynku, ErpBox otwiera przed sprzedawcą bardzo szerokie perspektywy. Aby w pełni wykorzystać ten program, warto dokładnie poznać wszystkie jego funkcje i nauczyć się wprowadzać je do sprzedaży. ErpBox można przetestować osobiście – wystarczy założyć darmowe konto i uzyskać dostęp do darmowego, 21-dniowego okresu próbnego, poznając możliwości tego nowoczesnego systemu bez zobowiązań.