Jak dobrać przedłużenia pasujące do włosów?

Jak dobrać przedłużenia pasujące do włosów?

Wszystkie rodzaje wysokiej jakości doczepek i tresek są całkowicie niewidoczne dla postronnych osób i nikt nie powinien się domyśleć, że je nosisz. Praktycznie nie można ich odróżnić od własnych włosów.

Wszystko, co ludzie zobaczą, to piękne, lśniące włosy. Weź pod uwagę, żeby idealnie dobrać kolor do swoich włosów, a uzyskasz odpowiedni kolor, będzie wyglądać całkowicie naturalnie. To jest właśnie niesamowite w przedłużaniu włosów, masz piękne, obszerne i długie włosy, a wszyscy myślą, że jest to całkowicie naturalne. Najlepiej jest, jeśli stylizujesz swoje rozszerzenia i odpowiednio się nimi zajmujesz, jeśli chcesz, aby wyglądały jak nowe przez długi czas. W większości przypadków musisz je umyć i pozwolić im wyschnąć przez noc i poświęcić czas na stylizację. Zajmuje to trochę więcej czasu i wysiłku, jeśli chcesz, aby Twoje doczepki wyglądały idealnie. Większość ludzi musi stylizować swoje treski i przedłużenia, z wyjątkiem tego niewielkiego odsetka kobiet, które mają taką samą strukturę włosów jak większość dostępnych w sprzedaży produktów do doczepiania. Jeśli ich nie stylizujesz, istnieje ryzyko, że nie zmieszają się prawidłowo z Twoimi własnymi włosami.

Na przykład, jeśli twoje włosy są całkowicie proste i masz lekko faliste przedłużenia, kiedy myjesz swoje loki i je stylizujesz, zobaczysz dwie różne tekstury.

Nie będzie to płynnie i nie będzie wyglądać tak świetnie, jak powinno. Lub odwrotnie, jeśli masz loki i doczepienia nie pasują dokładnie do nich, musisz je stylizować, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Jeśli odpowiednio dobierzesz doczepki, Twoje włosy będą idealnie komponować się z przedłużeniami, ale musisz przestrzegać kilku prostych wskazówek. Aby uzyskać płynne połączenie, musisz wybrać odpowiedni kolor, a nawet lepiej, kilka różnych kolorów. Jeśli połączysz kilka różnych odcieni, doczepiany kucyk – Cameron-hair.pl będzie wyglądać bardziej naturalnie i lepiej skomponuje się z twoim kolorem włosów. Dobrym pomysłem jest również przycięcie przedłużek, aby idealnie pasowały do twoich naturalnych pasm. Jeśli masz problemy z wybraniem odpowiedniego koloru, możesz zamówić próbki kolorów lub poprosić stylistę o pomoc.