Zabiegi oczyszczające skórę to podstawa pielęgnacji

Zabiegi oczyszczające skórę to podstawa pielęgnacji

Właściwa rutyna dbania i skórę nie jest trudna do opanowania, a podstawą jest regularne oczyszczanie.

Czasami jednak zabiegi wykonywane samodzielnie w domu nie wystarczą, i trzeba umówić się na profesjonalne oczyszczanie cery w gabinecie kosmetycznym lub medycyny estetycznej. Każdy taki zabieg rozpoczyna się od parowania i dogłębnego badania skóry. Oczyszczanie skóry ma różne formy i wszystkie są bardzo skuteczne. Możesz wybierać spośród wszystkich peelingów do mikrodermabrazji, ultradźwiękowych, próżniowych i tlenowych. Przetestuj je i wybierz najbardziej odpowiedni dla potrzeb swojej skóry, a w wyborze z pewnością pomoże doświadczony lekarz dermatolog, który sprawdzi stan cery. Zabiegi oczyszczające skórę to podstawa pielęgnacji

Oczyszczona i złuszczona skóra jest podatna na inne zabiegi pielęgnacyjne i wchłania więcej składników odżywczych z zastosowanych preparatów.

Ultradźwięki pozwalają na maksymalną absorpcję produktu. Wibracje o wysokiej częstotliwości, niewykrywalne dla ludzkiego ucha, w rzeczywistości zakłócają barierę lipidową skóry i pozwalają przeciwdziałać starzeniu, pomagają wchłaniać się kremom, serum, witaminom i innym substancjom zwalczającym zmarszczki, pozwalając im wnikać w głębokie warstwy skóry. Ta zaawansowana technologicznie twarz na bazie ultradźwięków odbudowuje skórę od wewnątrz. Kiedy ultradźwięki rzeczywiście docierają do organizmu, nagrzewają tkanki, zmuszając organizm do reakcji na leczenie tak, jak na uraz, zwiększając produkcję białek strukturalnych. Wyzwolenie tej produkcji jest kluczowe dla osiągnięcia głównego celu leczenia, oczyszczenia, napięcia i ujędrnienia skóry. Ważnym krokiem każdego zabiegu na twarz, takiego jak oczyszczanie twarzy Kraków Derma-Med, jest wcześniejsze usunięcie makijażu, oczyszczenie skóry i osuszenie. Następnie nadszedł czas, aby wyeliminować martwe komórki. Pomaga w przygotowaniu powierzchni do kolejnych działań lub zapewnia penetrację składników odżywczych w głębokie warstwy tkanki skórnej. Najlepszym sposobem na jego zakończenie jest skorzystanie z urządzenia ze specjalną funkcją oczyszczania.