Jak uzyskać najniższe stawki ubezpieczenia właściciela domu?

Jak uzyskać najniższe stawki ubezpieczenia właściciela domu?

Jednym z najlepszych powodów, aby uzyskać ubezpieczenie domu, jest nie tylko ochrona domu przed uszkodzeniem, chociaż jest to zdecydowanie potrzebne, ale także ochrona rzeczy w domu.

Jest znacznie bardziej prawdopodobne, że będziesz ofiarą kradzieży niż ofiarą tornada. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby znaleźć najlepszą możliwą politykę.Aby obniżyć roczne składki ubezpieczeniowe na swój dom, zwiększ kwotę do odliczenia. Chociaż oznacza to, że drobne roszczenia, takie jak nieszczelne rury, rozbite okna itp., nie zostaną pokryte, tego rodzaju uszkodzenia zwykle kosztują tylko kilkaset dolarów, co będzie mniej niż oszczędzasz.Nawet jeśli ubezpieczenie najemcy nie jest obowiązkowe w miejscu Twojego zamieszkania, jest ono wysoce zalecane. Po prostu nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Ubezpieczenie Najemcy obejmuje wszystkie wartościowe rzeczy na wypadek jakiejś katastrofy, takiej jak pożar lub powódź.Jeśli chcesz złożyć wniosek o odszkodowanie w firmie ubezpieczeniowej właściciela domu, zrób to niezwłocznie. Szybko odpowiadaj na wszelkie prośby o informacje tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Im więcej informacji posiada firma ubezpieczeniowa, tym szybciej może rozpatrzyć Twoje roszczenie. Ponadto, wiele szkód poniesionych przez domy pogorszy się z czasem, co oznacza, że ​​jeśli pozwolisz temu siedzieć, koszt będzie wyższy.W przypadku takich rzeczy, jak ubezpieczenie domu, są rzeczy, które możesz zrobić, aby obniżyć koszty ubezpieczenia. Rzeczy takie jak alarm domowy, który jest monitorowany przez centralną lokalizację, mogą pomóc obniżyć składkę o prawie 5%. Musisz mieć dowód alarmu, aby pokazać go swojej firmie ubezpieczeniowej, więc masz umowę lub rachunek sprzedaży, aby je pokazać.Upewnij się, że masz ubezpieczenie domu, które obejmuje gwarantowaną polisę wartości odtworzeniowej. Jak uzyskać najniższe stawki ubezpieczenia właściciela domu?

Oznacza to, że firma ubezpieczeniowa będzie musiała pokryć cały koszt odbudowy domu w przypadku katastrofy.

Ponieważ koszty te mają tendencję do wzrostu w miarę upływu czasu, ta polityka gwarantuje, że możesz sobie pozwolić na wymianę domu.Najlepszym sposobem na obniżenie składki ubezpieczeniowej jest podniesienie franszyzy. Polisa z wysokimi odliczeniami to zakład przeciwko domowi, że tak powiem. Wolisz ryzyko, że będziesz musiał zapłacić za wysoki franszyzę, niż to, że będziesz musiał płacić co miesiąc większą sumę pieniędzy. Tak więc, jeśli jesteś konserwatywny, może to nie być najlepsze rozwiązanie. Ale jeśli chcesz zaryzykować, że musisz zapłacić tak wysoki udział własny, warto zastosować tę strategię.Kiedy masz ubezpieczenie domów, mniej więcej raz w roku powinieneś usiąść i przejrzeć swoją polisę. Może są takie rzeczy, które zrobiłeś, takie jak instalowanie czujników dymu, alarmów przeciwwłamaniowych lub systemu tryskaczowego. Jeśli zrobiłeś te rzeczy i przedstawiłeś dowód, może to pomóc obniżyć twoją składkę.Jeśli chcesz ubezpieczyć swój dom przed zalaniem, będziesz potrzebować polisy ubezpieczeniowej od powodzi. Powodzie nie są objęte większością polis ubezpieczeniowych zwykłych właścicieli domów. Ochrona przed zalaniem obejmuje szkody spowodowane takimi rzeczami, jak zbyt duży deszcz, wznoszenie się potoków, osuwiska i inne. Jeśli uważasz, że potrzebujesz tego dodatkowego ubezpieczenia, porozmawiaj ze swoim agentem, który wyjaśni opcje i koszty w Twojej okolicy.Pod żadnym pozorem nie dopuść do wygaśnięcia ubezpieczenia od ryzyka w domu. Większość firm hipotecznych ma w podpisanej przez Ciebie umowie klauzulę, że jeśli jej nie zapłacisz, znajdą dla niej nową polisę, nie szczędząc kosztów i obciążą Cię składką. Zwykle będzie to co najmniej dwa razy więcej niż wcześniej płaciłeś. Lepiej robisz wszystko, co musisz, aby utrzymać aktualność swojej polityki.Niezależnie od tego, czy mówimy o inwazji na dom, akcie natury, czy o czymkolwiek pomiędzy, istnieje niezliczona ilość sposobów na to, że twój dom lub mienie w nim może ulec uszkodzeniu. Korzystając z tych wskazówek, aby zapewnić sobie wystarczający zasięg, będziesz chroniony, jeśli coś nieoczekiwanego spowoduje spustoszenie w Twoim domu.

Posted in Bez kategorii