Zabiegi na ciało Icoone

Zabiegi na ciało Icoone

Nowoczesna metoda, która jest niezawodną bronią w walce z cellulitem, luźną skórą czy obrzękami limfatycznymi – to właśnie laser Icoone Gliwice. Zabiegi te to świetny sposób na nieinwazyjne, ale skuteczne wyszczuplenie ciała. Koniecznie przeczytaj jak działa laser i jakich efektów można się spodziewać.

Czym jest Icoone?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Icoone opierają się na systemie, który wykorzystuje działanie trzech źródeł energii:
– lasera diodowego,
– światła LED,
– masażu podciśnieniowego.
Jest to zabieg wielowymiarowy i intensywny w działaniu, a wykonuje się go przy użyciu specjalnych, zmechanizowanych głowic wyposażonych w rolki. Rolki te zapewniają efekt wielokrotnej mikrostymulacji. Warto również zaznaczyć, że Icoone posiada ponad 30 różnych programów, dzięki czemu można precyzyjnie dobrać i dostosować jego działanie do indywidualnuych potrzeb oraz problemów skórnych danej osoby.

Efekty

Zobaczymy je już po pierwszym zabiegu. Aby jednak osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji, 2-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu sesji zaleca się wykonanie zabiegu Icoone raz w miesiącu dla podtrzymania efektów. Co możemy osiągnąć stosując laser Icoone? Między innymi poprawę krążenia limfy oraz krwi, ograniczenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, zmniejszenie widoczności blizn, zwiększenie jędrności skóry oraz lepsze jej dotlenienie.

Przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem lasera Icoone Gliwice trwa od 30 do 60 minut. Przed rozpoczęciem pacjent proszony jest o założenie specjalnego kostiumu. Cały zabieg to połączenie dwóch masaży. Pierwszy to podstawowy masaż całego ciała (BASIC) oraz 10-minutowy masaż skupiony na konkretnych, wybranych przez pacjenta partiach ciała (FOCUS). Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że zabieg Icoone nie jest bolesny, a wiele pacjentek określa go nawet jako relaksujący i przyjemny. Jedynie osoby bardzo wrażliwe na ból mogą odczuwać lekki dyskomfort.

Przeciwwskazania

Jak każdy zabieg, również i laser Icoone posiada pewne przeciwwskazania. Nie powinny korzystać z niego kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Zabieg nie jest wskazany również dla osób zmagających się z padaczką, chorobami nowotworowymi czy ostrym zaburzeniem wątroby i nerek. Icoone nie powinien być wykonywany również u osób zażywających leki fotouczulające i przeciwzakrzepowe oraz świeżo po peeleingu chemicznym lub dermabrazji.