Adwokat z Rzeszowa

Adwokat z Rzeszowa

Kancelaria Adwokacka Mateusz Czapran – Attorney at law z Rzeszowa zajmuje się doradztwem prawnym w kilku dziedzinach.

Swoje usługi kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i do instytucji. W swojej pracy charakteryzuje się dużą sumiennością, efektywnością oraz zaangażowaniem w sprawy każdej osoby, z którą współpracuje. W tym celu analizuje sytuacje klientów  z pomocą innych zaufanych specjalistów, a to notariuszy czy doradców podatkowych.
Adwokat z Rzeszowa

Zakres usług prawnych kancelarii

Adwokat Rzeszów — Mateusz Czapran prowadzi sprawy z dziedzin prawa takich jak: prawo rodzinne (m.in. sprawy opieki rodzicielskiej, alimentacyjne, majątkowe, rozwodowe, ustalenia ojcostwa, ubezwłasnowolnienia, ustalenia miejsca pobytu dziecka), prawo karne (m.in. wnioski o: spłatę ratalną grzywny, skrócenie wyroku pozbawienia wolności, odbywanie wyroku w ramach dozoru elektronicznego, uchylenie aresztu tymczasowego, umorzenie postępowania karnego), prawo cywilne (m.in. prawa rzeczowego, prawa spadkowego, prawa zobowiązań, realizacji spraw o odszkodowania w zakresie odpowiedzialności kontraktowej oraz deliktowej), prawa pracy (m.in. sprawy: przywrócenia do wykonywania zawodu, wypłaty odszkodowań, wypłaty zaległego wynagrodzenia, pomocy w przypadku mobbingu, odwołania od zwolnienia dyscyplinarnego oraz sporządzania umowy o pracę, wypowiadania umowy o pracę, sporządzania umowy o zakazie konkurencji, powierzania pracownikom mienia itp.), upadłość konsumencka (np. przygotowywanie wniosków o ogłoszenie upadłości), prawo autorskie (np. pomoc w ustalaniu praw autorskich w branży kreatywnej), handel elektroniczny i zwalczanie nieuczciwej konkurencji.

Możliwości obsługi prawnej online

Adwokat Rzeszów — Mateusz Czapran. W kancelarii adwokackiej Mateusz Czapran pomoc można uzyskać nie tylko na spotkaniu w biurze, ale także zdalnie. Adwokat z Rzeszowa ma możliwość kontaktu z klientem za pomocą komunikatorów internetowych. W taki sposób może odbyć się np. pierwsza porada prawna. Warunkiem jest wcześniejsze umówienie terminu porady, którego można dokonać za pomocą formularza znajdującego się na stronie kancelarii. Takie rozwiązanie pozwala na szersze dotarcie do osób znajdującym się w kryzysie prawnym.

Pomoc klientom zagranicznym

Adwokat w Rzeszowie Mateusz Czapran jest w stanie pomóc nie tylko osobom komunikującym się w języku polskim, ale także klientom angielskojęzycznym. Obsługa prawna w języku angielskim jest oferowana klientom indywidualnym i biznesowym. Jej zaletą jest możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, bez udziału osób trzecich (np. w postaci tłumaczy), dzięki czemu polepsza się proces komunikacji prawnej.

Posted in Bez kategorii